Novinky

Vozový parkVážení zákazníci ,

Po obnove kľúčových prevádzok sme pristúpili aj k obnove nášho vozového parku.

Presťahovaná prevádzka ZvolenVážení zákazníci ,

Dovoľujeme si Vás informovať o presťahovaní našej pobočky vo Zvolene do novovzniknutých priestorov Logistického parku Valtec, ktorý sa nachádza na adrese Lieskovská cesta 127, Lieskovec – Zvolen.

Nové priestory spĺňajú všetky požiadavky a kritériá , ktoré sú aktuálne kladené na logisitku v 21 storočí. V sklade s rozlohou 2000 m² sme schopný splniť všetky požiadavky naších zákazníkov, ktoré sa týkajú distribúcie a skladovania.

Ďakujeme.

PaletExpress spol s.r.o.

Presťahovaná prevádzka TrenčínVážení zákazníci ,

Oznamujeme Vám, že od 1.8.2020 sme presťahovali prevádzku v Trenčíne do nových, väčších priestorov v areáli Logistického centra SIHOT PARK, 913 04 Chocholná-Velčice.

Ďakujeme.

PaletExpress spol s.r.o.

COVID 19 / koronavírus /Vážení zákazníci ,

vzhľadom na aktuálnu situáciu a na základe rozhodnutia vlády SR v súvislosti s ochorením COVID 19 / koronavírus / , Vás týmto chceme požiadať , aby ste si pred expedíciou a vyskladnením Vášho tovaru preverili , či je príjemca schopný prevziať Vaše zásielky . Zbytočné doručovanie do uzatvorenej prevádzky , alebo obchodu a vracanie tovaru späť predstavuje pre nás i pre Vás zbytočné navýšenie nákladov. Z kapacitných dôvodov nemôžeme neprevzaté zásielky uskladňovať na našich prevádzkach a preto budú vrátené späť odosielateľovi na jeho náklady.

Ďakujeme za pochopenie .

PaletExpress spol s.r.o.

TRACK&TRACE
Sledovanie pohybu zásielky


Zadať číslo zásielky