Prepravné služby

Paletové prepravy

Zákazníkom ponúkame vlastnú prepravnú sieť, vytvorenú prostredníctvom našich vlastných pobočiek a našim vlastným vozovým parkom. Celú sieť riadia a obhospodarujú naši zamestnanci.

Paletové zásielky sú realizované po území Slovenska v režime doručenia do 24h od nakládky, resp. nasledujúci pracovný deň.

ČÍTAJ VIAC

Balíkové prepravy

Doručenie balíkových zásielok realizujeme prostredníctvom našich vlastných pobočiek a našim vlastným vozovým parkom. Celú sieť riadia a obhospodarujú naši zamestnanci.

Balíkové prepravy sú realizované po území celej Slovenskej republiky v režime doručenia do 24h od nakládky, resp. nasledujúci pracovný deň.

ČÍTAJ VIAC

Celovozové prepravy

Celovozové prepravy realizujeme na vnútroštátnej a medzinárodnej báze po celom území Európy. Ponúkame cestnú prepravu tovaru – pravidelne, alebo podľa potreby klienta.

Exportné aj Importné, vnútroštátne prepravy realizujeme prostredníctvom vlastného vozového parku, resp. vozidlami našich zmluvných partnerov.

ČÍTAJ VIAC

Logistické a sklad. služby

Našou prvoradou snahou je poskytovať zákazníkom individuálne logistické riešenia „šité na mieru“ a skladovacie služby.

V prípade záujmu, dokážeme prevziať komplexné logistické procesy zákazníka. Radi by sme tým umožnili našim zákazníkom, aby sa v plnej miere zamerali na vlastný kľúčový predmet podnikania.

ČÍTAJ VIAC

POTREBUJETE PREPRAVIŤ TOVAR NA PALETE?
Doručíme v rámci Slovenska do 24 hodín od vyzdvihnutia.


Kontaktujte nás